ליווי הריון מרגע הראשון

ליווי הריון מרגע הראשון

בכל פעם מחדש אנו נפעמים מכך שמפגש בן זרע וביצית והריון של תשעה חודשים יביאו לעולם יצור אנושי.

הבריאה המופלאה יצרה עבורנו את זמן ההסתגלות של תשעה חודשים שבהם העובר הופך לתינוק ומכין את עצמו ליציאה לאוויר העולם. האימא מלווה את תינוקה בכל תשעת החודשים, וכמו שהעובר מכין את עצמו גם על אמו להכין את עצמה למפגש הגדול, לאירוע הקסום שבבסיסו הטבע האנושי מופיע במלוא הדרו.

מכאן נולד הרעיון של ליווי הריון מהרגע הראשון.

ליווי הריון מהרגע הראשון הינה תכנית ייחודית אשר נבנתה מתוך הבנה כי אתן צריכות וזקוקות לתמיכה, לחיבוק, לעזרה, להקשבה ולמתן פתרונות כבר מתחילת ההיריון.

כבר בשבועות הראשונים של ההיריון נשים זקוקות כל כך לתמיכה ולסיוע. לשם כך, נבנה עבורך, יחד איתך, פורמט אישי המאפשר לך לבחור את הנושאים והתכנים המעניינים אותך לחוות חוויה של שיתוף ותמיכה כבר מתחילת ההיריון.

על התכנית:

  • 10 מפגשים בני כשעתיים שאותם תוכלי לחלק לפי רצונך ובהם תוכלי לקבל סיוע, תמיכה, טיפול והכוונה ממגוון הנושאים המופיעים בסיליבוס.

  • קיימת גם האפשרות להשתתף במפגשים קבוצתיים של תמיכה והקשבה.

התכנים בתוכנית:

  • משמעות ההיריון בעיני האישה, ההתמודדות עם שינויים פיסיולוגים, הורמונאליים ורגשיים.

  • מתן מידע לגבי בדיקות המומלצות לעבור בטרימסטר הראשון.

  • הטרימסטר השני טומן בחובו מרחב אדיר של תחושות ושינויים רגשיים, זוגיים מיניים. תוכלי לעבד אותם באמצעות דמיון מודרך וטיפולים פרטניים מתחום הרפואה המשלימה כמו דמיון מודרך, רפקסולוגיה, היליניג, עיסויים ועוד..

  • המפגשים בטרימסטר השלישי כוללת מתן ידע על שלבי הלידה, לידה בתנועה, לידה פעילה, טכניקות לזירוז לידה, זוגיות, הנקה, טיפולים הוליסטיים תומכים.

  • בכל המפגשים הפרטניים או הקבוצתיים, תוכלי לקבל מידע עיוני וכלים מעשיים להתמודדות עם הקשיים שאת חווה.

במה זה שונה מקורס הכנה ללידה?

קורסי הכנה ללידה מתחילים רק בשבוע 28 מאחר ועד שבוע 24 ההיריון נחשב להריון שאינו “בר קיימא”, לעומת זאת, התחושות שהאישה מרגישה קיימות “מאוד” כבר בתחילת ההיריון. השינויים ההורמונאליים הגורמים לתופעות פיסיולוגיות לא נעימות כמו בחילות והקאות, דחיפות במתן שתן ועוד, המופיעים כבר בשבוע 5 להיריון. נוסיף גם את השינויים הרגשיים המטלטלים אותה כבר מהרגע שבו גילתה שהיא הרה והשפעותיהם על מרקם היחסים עם בן זוגה, עם משפחתה והסביבה הקרובה.

אצלנו תוכלי לקבל את כל הידע שאת זקוקה לו תוך כדי התקדמות ההריון ולא לחכות עד לשבועות מתקדמים כדי להבין את הדברים בדיעבד.

הקורסים בנויים בדרך כלל מפורמט קבוע ומובנה מראש של מספר מפגשים ותכנים בתכנית ליווי הריון מהרגע הראשון את יכולה לבחור את הנושאים הרלוונטים עבורך.

נשמח מאוד לראות אותך, להקשיב לך וללוות אותך לאורך כל שלבי ההיריון. 


איילת שחר - ללדת ולהיוולד מחדש

כתובת:  זרחין 3 רעננה – קליניקה רפואה שלמה

טלפון : 054-4875755

מייל: ayelet.dula@gmail.com